• Wybory Samorządu Uczniowskiego 2023/2024

• 20 września 2023 roku w naszej szkole odbył się więc wyborczy kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o tę funkcję mieli okazję przedstawić swój program prezentowany w szkole podczas długich przerw.

22 września 2023 roku odbyły się wybory. W tym wyjątkowym dniu uczniowie kl. I-VIII oddawali swoje głosy na wybranych przez siebie kandydatów.

Wyniki zostały podliczone oraz sporządzono protokół z wyborów. 13 października, podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazano wyniki wyborów społeczności szkolnej oraz dokonano zaprzysiężenia nowej Rady Samorządu Uczniowskiego.

Miło jest nam poinformować, że przewodniczącą szkoły została Agata Kałwa, natomiast jej zastępcami zostały Karolina Świerszcz oraz Alicja Krawczyk.

Serdecznie gratulujemy !!!

Podziękowania

Dziękujemy Komisji Wyborczej za pracę i czujność nad prawidłowym przebiegiem głosowania oraz wszystkim zgłoszonym kandydatkom i uczniom kl. I-VIII za udział w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zaangażowanie i liczymy na wsparcie podczas podejmowania kolejnych wyzwań.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego