TERMINARZ REKRUTACJI

1.02. – 30.04.24 r.

Składanie wniosków o przyjęcie kandydata do klasy VII dwujęzycznej ze wskazaniem preferowanego drugiego języka obcego.

6.05.24 r. (poniedziałek)

Sprawdzian predyspozycji językowych dla kandydatów do klasy dwujęzycznej.

10.05.24 r. (piątek)

Ogłoszenie zakodowanych wyników sprawdzianu predyspozycji językowych kandydatów na stronie internetowej szkoły (BIP).

21.06. - 25.06.24 r. do godz. 14.30

Dostarczenie:

oryginału lub kopii świadectwa ukończenia klasy szóstej poświadczonej za zgodność z oryginałem przez dyrektora szkoły, którą kandydat ukończył.

26.06.24 r.

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do klasy VII dwujęzycznej i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków i kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

27.06.24 r.

Podanie do publicznej wiadomości zakodowanej listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na stronie internetowej szkoły (BIP).
          Lista kandydatów zakwalifikowanych
          i niezakwalifikowanych do wglądu w sekretariacie szkoły.

27.06. – 1.07.24 r.

do 14:30

Złożenie przez rodziców/prawnych opiekunów:

1) pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia*

2) oświadczeń w sprawie religii/ etyki*.

2.07.24 r.

Podanie do wiadomości informacji o przyjęciu lub nieprzyjęciu kandydata do klasy VII dwujęzycznej na stronie internetowej szkoły (BIP).

*Potwierdzenie woli oraz oświadczenia do pobrania w zakładce „Dla Rodzica”
          na stronie internetowej szkoły

W terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych, rodzic kandydata (prawny opiekun) może wystąpić do komisji rekrutacyjnej z wnioskiem o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata (na podst. art. 158 ust. 6 ustawy – Prawo oświatowe).